Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mohamed

Është emri yt Mohamed? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Muhammad
Variante:Mohammad, Muhamed, Muhammed
Djem me tinguj të ngjashëm:Mateo, Matteo, Mattia, Muti, Mehmet, Matt, Matthew, Mathe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mut, Mita, Matea, Mendi, Maita, Monita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 123 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 91 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 89 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 88 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 113 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 112 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Arta
Facebook:

+/- 735660 Mohamed's në Facebook. Pozicioni #131
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 arab emrat - Top 100 francez emrat - Emrat popullore maroken - Popullore grek emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga MohamedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mohamed? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mohamed? Voto për emrin tënd