Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Arta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Arta.
Është emri yt Arta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ard, Art, Aard, Arto, Arda, Arte, Arttu, Arwout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardi, Arita, Ardita, Arieta, Aradia, Ardea, Areta, Aarti
Vlerësimi:
5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 38 vota
Pseudonime:Jo, Artushe, Arta, Tushe, Arte, Artush, Ari, Arti, Rrushi, Artëz, Ylli, Qumeshtore, Yll, Artore, Tara, Auta, Pul
Emrat e vëllezërve:Pietro, Arijanit, Arber, Drilon, Arsen, Albijon, Kleant, Erijon, Qetsor, Labinot, Shaban, Fisnik, 2, Taulant, Arianit, Pavlo, Arif, Agon, Shkelzen, Hajredin, Leo, Rexhep, Leo Andi, Alfred, Lulzim, Kastriot, Petrit, Flamur, Astrit, Ardit Më shumë emra
Emrat e motrave:Agnesa, Erjola, Ernesa, Ermira, Eliza, Arjeta, Diellza, Florentina, Aurora, Alba, Armela, Floridq, Florida, Enkeleta, Dalina, Antigona, Lidra, Leona, Margarita, Azemine, Fitore, Trendafile, Mirjeta, Blerta, Shqipe, Erona, Iliriana, Jo, Vjollca, Aleksandra Më shumë emra
Facebook:

+/- 7065 Arta's në Facebook. Pozicioni #7797
Kategoritë:Emrat shqiptarë - Emrat filluar me A - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore fa emrat boy - Top 100 shqiptar emrat - Top 100 letonisht emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl duke filluar me A
Komente nga Arta


Arta ( 27 vjeç) 2016-12-26
emer i bukur
Arta ( 18 vjeç) 2017-01-03
Jo
Arta ( 25 vjeç) 2017-01-08
Jo nuk kam
Arta ( 18 vjeç) 2017-02-24
Jo
Arta ( 44 vjeç) 2017-05-23
Eshte emer me shume kuptime
Arta ( 17 vjeç) 2017-06-05
jo
Arta ( 18 vjeç) 2017-10-14
Eshte emer i thjeshte i bkr
Arta 2018-01-15
Jo
Arta 2018-05-05
emri me I bukri arta ♡
Arta ( 18 vjeç) 2018-07-08
Hjk
Arta ( 15 vjeç) 2018-09-17
Shum mir
Arta ( 12 vjeç) 2019-05-18
Arta
Arta ( 12 vjeç) 2019-05-18
Arta
Arta ( 33 vjeç) 2019-11-04
Pershendetje dua te di domethanjen e emrit tim Arta se shpesh me parashtrohet pytja

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arta? Voto për emrin tënd