Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xhuljana

Është emri yt Xhuljana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Xhuli, Xhulja, Ana, Tushi, Quli, Zhuli, Hulja, Jana, Çuli, Xhul
Emrat e vëllezërve:Jo, Erenik, Eri, Xheison, Emiljano, Manuel, -, Sergi, Sadik
Emrat e motrave:Po, Arta, Rugova, Xhuljeta, Jo, Kristjana, Xhesi, Elsa, Ardita, -, Nikita, Samanta, Tina
Facebook:

+/- 50 Xhuljana's në Facebook. Pozicioni #289709
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Xhuljana


Xhuljana ( 24 vjeç) 2020-02-09
Jo
Xhuljana ( 17 vjeç) 2020-07-23
I love it
Xhuljana ( 13 vjeç) 2020-12-22
Emer i bukur dhe ka shume shkurtime prsh
1-Xhuljana
2-Xhulja
3- Xhuli
4-Ana
Xhuljana ( 30 vjeç) 2021-01-23
Jo
Xhuljana ( 30 vjeç) 2021-01-23
Jo
Xhuljana ( 19 vjeç) 2021-06-22
emri ma i bukur n bot

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xhuljana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xhuljana? Voto për emrin tënd