Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Tina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Tina.
Është emri yt Tina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Tine, Tineke
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm, Tania
Vlerësimi:
4.5/5
yje 466 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 266 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 264 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 262 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 430 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 426 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Altin, Alban, Arijan, Taulant
Emrat e motrave:Albina, Linda, Barbara
Facebook:

+/- 791620 Tina's në Facebook. Pozicioni #117
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Po emrat - Top 100 fa emrat - Top 100 danez emrat - Emrat me 4 shkronja - Top 100 slloven emrat - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore fa emrat vajzë - Popullore Po emrat vajzë
Komente nga Tina


Tina ( 17 vjeç) 2017-11-27
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tina? Voto për emrin tënd