Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tim

Është emri yt Tim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Timotheos
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tommie, Tino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm
Vlerësimi:
4.5/5
yje 217 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 93 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 94 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 94 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 196 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 193 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1450105 Tim's në Facebook. Pozicioni #44
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Top 100 holandez emrat - Emrat popullore Twente - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore slloven emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga TimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tim? Voto për emrin tënd