Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tony

Është emri yt Tony? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Antonius
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm
Vlerësimi:
4.5/5
yje 144 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 117 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 115 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1322315 Tony's në Facebook. Pozicioni #50
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore çek emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga TonyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tony? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tony? Voto për emrin tënd