Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Tatiana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Tatiana.
Është emri yt Tatiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I panjohur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Tatius
Variante:Tania, Tanja, Tanya, Tatjana, Tatyana, Таня
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tuyết Tâm, Tania, Tiona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 334 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 239 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 239 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 237 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 316 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 311 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 89300 Tatiana's në Facebook. Pozicioni #1029
Kategoritë:Emrat rusë - Emrat Anglisht - Top 100 sllovak emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga TatianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tatiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tatiana? Voto për emrin tënd