Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tanja

Është emri yt Tanja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Tatiana
Djem me tinguj të ngjashëm:Tomasso, Thomas, Tommaso, Tomos, Tamas, Tung, Twins, Tamnais
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tinka, Tameka, Tomke, Themis, Tanis, Tomasa, Tineke, Tamika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 258 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 138 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 138 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 137 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 244 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 243 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Bjorn
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 41615 Tanja's në Facebook. Pozicioni #1910
Kategoritë: - Top 100 slloven emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga TanjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tanja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tanja? Voto për emrin tënd