Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Bjorn

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Bjorn.
Është emri yt Bjorn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Vesh
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bjørn, Bjoern, Bjurn, Bajram, Besyrwan, Bjorne, Bjarne, Bjarne Wim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bjorna, Bjoran, Bashirun, Bjarna, Bakarne, Buse Irem
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Po, Bish, Anush, Cyli, Lash, Bushi, Ani, Ina, Bjornushi, Boni, Jo, Ms
Emrat e vëllezërve:Emi, Jo, Marlind, Endi, Irli, Kejd
Emrat e motrave:Tanja, Klea, Kejsi, Noelja, Albana, Jo
Facebook:

+/- 33660 Bjorn's në Facebook. Pozicioni #2225
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 5 shkronja - Popular skandinave Emrat - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga Bjorn


Bjorn ( 5 vjeç) 2016-08-15
Me pelqen shume
Bjorn ( 21 vjeç) 2016-11-01
Jo
Bjorn ( 8 vjeç) 2018-02-21
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bjorn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bjorn? Voto për emrin tënd