Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bajram

Është emri yt Bajram? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bjorn, Bjørn, Bjoern, Bjurn, Besyrwan, Bjorne, Bjarne, Bjarne Wim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bjorna, Bjoran, Bashirun, Bjarna, Bakarne, Buse Irem
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Gentian, Taulant
Emrat e motrave:Anita, Edita, Mirjeta, Maajlinda, Majlinda, Ece, Diellza
Facebook:

+/- 1865 Bajram's në Facebook. Pozicioni #21671
Kategoritë:
Komente nga BajramPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bajram? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bajram? Voto për emrin tënd