Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Malsore

Është emri yt Malsore? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milagro, Malger, Melker, Melkior, Mylger, Melchior, Melzar, Melchor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Milagra, Malasari, Malchior, Melchiora, Malker, Malyka Surayya, Melis Azra, Mowleeswari
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Cole
Emrat e vëllezërve:Malsor, Shkodran
Emrat e motrave:Egzona
Facebook:

+/- 110 Malsore's në Facebook. Pozicioni #168829
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga MalsorePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Malsore? Voto për emrin tënd


Është emri yt Malsore? Voto për emrin tënd