Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Melker

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Melker.
Është emri yt Melker? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbret
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Melchior
Djem me tinguj të ngjashëm:Milagro, Malger, Melkior, Mylger, Melchior, Melzar, Melchor, Melchiorre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malsore, Milagra, Malasari, Malchior, Melchiora, Malker, Malyka Surayya, Melis Azra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120 Melker's në Facebook. Pozicioni #158398
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga MelkerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melker? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melker? Voto për emrin tënd