Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Violeta

Është emri yt Violeta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Violet
Djem me tinguj të ngjashëm:Valdo, Vlad, Velat, Volt, Vladya, Vladut, Volody, Volodya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Violet, Valdete, Velda, Veleda, Vilda, Vilde, Vuyolwethu, Viollette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 93 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 59 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 82 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 83 vota
Pseudonime:Viola, Leta
Emrat e vëllezërve:Skam, Liridon, Gerd, Nikolin, Xhon, Alban, Arlind
Emrat e motrave:Diellza, Agnesa Antoneta Filloreta Diellza, Lezina, Vitore
Facebook:

+/- 28810 Violeta's në Facebook. Pozicioni #2538
Kategoritë:Emrat bullgare - Top 100 grek emrat - Emrat me 7 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 lituanez emrat - Popullore grek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje
Komente nga Violeta


Violeta ( 19 vjeç) 2016-10-26
Qfar domethenie ka emri Violeta

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Violeta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Violeta? Voto për emrin tënd