Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vilda

Është emri yt Vilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valdo, Vlad, Velat, Volt, Vladya, Vladut, Volody, Volodya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Violet, Valdete, Velda, Veleda, Vilde, Vuyolwethu, Viollette, Valda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 380 Vilda's në Facebook. Pozicioni #68435
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga VildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vilda? Voto për emrin tënd