Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vlad

Është emri yt Vlad? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Влад
Djem me tinguj të ngjashëm:Valdo, Velat, Volt, Vladya, Vladut, Volody, Volodya, Velid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Violet, Valdete, Velda, Veleda, Vilda, Vilde, Vuyolwethu, Viollette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 52 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34095 Vlad's në Facebook. Pozicioni #2198
Kategoritë:Emrat sllovake - Emrat e shkurtër - Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga VladPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vlad? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vlad? Voto për emrin tënd