Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Velda

Është emri yt Velda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:valda
Djem me tinguj të ngjashëm:Valdo, Vlad, Velat, Volt, Vladya, Vladut, Volody, Volodya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Violet, Valdete, Veleda, Vilda, Vilde, Vuyolwethu, Viollette, Valda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4115 Velda's në Facebook. Pozicioni #11880
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga VeldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Velda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Velda? Voto për emrin tënd