Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valdete

Është emri yt Valdete? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valdo, Vlad, Velat, Volt, Vladya, Vladut, Volody, Volodya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Violet, Velda, Veleda, Vilda, Vilde, Vuyolwethu, Viollette, Valda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Vale, Valbona, Dete
Emrat e vëllezërve:Aga, Nexhmetin, Aledin, Tefik, Refki, Sami, Remzi, Fetih, Bashkim
Emrat e motrave:Melehat, Ganimete, Kymete, Lumnije, Zejnije, Fatmire, Liri, Jetmira, Jetmire, Arbesa
Facebook:

+/- 530 Valdete's në Facebook. Pozicioni #53964
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Valdete


Valdete ( 40 vjeç) 2016-05-15
jo
Valdete 2019-08-03
Jam e lumtur nga emri im
Valdete 2019-08-03
Jam e lumtur nga emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valdete? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valdete? Voto për emrin tënd