Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abedin

Është emri yt Abedin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Abidin, Abidemi, Aftan, Abdon, Abaddon, Apiatan, Abeodan, Avidan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aaftien, Abadine, Afton, Aphton
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Abenin, Abilin
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Blerta
Facebook:

+/- 910 Abedin's në Facebook. Pozicioni #36653
Kategoritë:Emrat e Afrikës - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Abedin


Abedin ( 22 vjeç) 2018-01-12
emer shum i mir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abedin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abedin? Voto për emrin tënd