Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mariglen

Është emri yt Mariglen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marcellino, Marcelino, Miraculum, Marcellien, Murcelhinio, Marcelin, Marcelyn, Marcellin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcelina, Marceline, Marcelline, Marcelien, Marjoleine, Marjelein, Marjolenny, Marcilene
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Gleni, Mario, Geno, Leni, Geni
Emrat e vëllezërve:Jo, Fabjan, Abedin, Amarildo, Altin
Emrat e motrave:Jo, Marinela, Majlinda, Ester, Elisa, Entela, Etleva, Valmira, Mariza, Vilma, Fjorela, Elvina, Antigona, Migena
Facebook:

+/- 570 Mariglen's në Facebook. Pozicioni #51280
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Popullore grek emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 8 shkronja
Komente nga Mariglen


Mariglen ( 24 vjeç) 2020-03-21
Emer I vecant
Mariglen ( 24 vjeç) 2020-03-21
Emer I vecant
Mariglen ( 36 vjeç) 2020-04-11
Cfar kuptimi ka
Mariglen ( 29 vjeç) 2020-04-27
Me pelqen se esht emri im
Muhamed As 2021-03-21
Emri im esht muhamed jo mariglen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mariglen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mariglen? Voto për emrin tënd