Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Miraculum

Është emri yt Miraculum? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mariglen, Marcellino, Marcelino, Marcellien, Murcelhinio, Marcelin, Marcelyn, Marcellin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcelina, Marceline, Marcelline, Marcelien, Marjoleine, Marjelein, Marjolenny, Marcilene
Vlerësimi:
3/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga MiraculumPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miraculum? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miraculum? Voto për emrin tënd