Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marcellino

Është emri yt Marcellino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Marcellus
Djem me tinguj të ngjashëm:Mariglen, Marcelino, Miraculum, Marcellien, Murcelhinio, Marcelin, Marcelyn, Marcellin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcelina, Marceline, Marcelline, Marcelien, Marjoleine, Marjelein, Marjolenny, Marcilene
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 920 Marcellino's në Facebook. Pozicioni #36281
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga MarcellinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marcellino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marcellino? Voto për emrin tënd