Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mariza

Është emri yt Mariza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Markus, Maurice
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Klaudia
Facebook:

+/- 7040 Mariza's në Facebook. Pozicioni #7817
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga MarizaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mariza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mariza? Voto për emrin tënd