Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marisa

Është emri yt Marisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Markus, Maurice
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia, Mercy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 146 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 71 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 71 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 122 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 122 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 101635 Marisa's në Facebook. Pozicioni #939
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore arab emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga MarisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marisa? Voto për emrin tënd