Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brisilda

Është emri yt Brisilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Borghlide, Borghild, Borghilda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Brisi, Ilda, Silda, Brixhi, Briska, Ilds, Brisku, Brisa
Emrat e vëllezërve:Jo, Po, Fatjon, Memet, Oresti, Klajdi, Melsi, Joni, Klevis, Brogholid, Erlind, Rion, Bjori
Emrat e motrave:Jo, Samanta, Melina
Facebook:

+/- 235 Brisilda's në Facebook. Pozicioni #97867
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Brisilda


Brisilda ( 11 vjeç) 2017-07-10
Dua domethanjen e emrit Brisilda!
Brisilda ( 21 vjeç) 2018-02-17
KAM emrin me tbukur nbot ☺️
Brisilda ( 16 vjeç) 2018-09-05
Nga eshte prejardhja e emrit tim?
Brisilda ( 12 vjeç) 2019-02-17
Dua te di nga kush origjin vien emri im
Brisilda ( 15 vjeç) 2019-02-21
Emrin im eshte emer shum i bukur
Brisilda ( 22 vjeç) 2019-06-19
emer koti

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brisilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brisilda? Voto për emrin tënd