Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Argita

Është emri yt Argita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arre-Catte-Waho, Arkady, Arshad, Ar-Ke-Kee-Tah, Arkadiy, Aristide, Aroghetto, Arrighetto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arjeta, Aristea, Arcadia, Arista, Archita, Arsyad, Arcueid, Arsita
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Gita
Emrat e vëllezërve:Argton
Emrat e motrave:Ī
Facebook:

+/- 115 Argita's në Facebook. Pozicioni #165879
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Argita


Argita ( 19 vjeç) 2016-10-20
cili eshte kuptimi

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Argita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Argita? Voto për emrin tënd