Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leart

Është emri yt Leart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lard, Luerd, Lerato, Lorette, Laird, Liewert, Loewert, Luurd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lauretta, Laureta, Loreta, Lorita, Laurita, Lerida, Lorda, Larita
Vlerësimi:
5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Jo, Arti, Leo, Lart, Oloshk, Artush, Lati, Nuk Kom, Krush, Gjupko, Jo Nuk Kom, Pizd, Loqk, Lijana, O, Art, Lat, Erti, Lal
Emrat e vëllezërve:Skam, Nuk Kam, Jo Nuk Kem, Leart, Leon, Nuk Kem Vella, Ska3, Lion, Argjent, Jo Skam Vella Binjak, Sidrit, Nil, Jo Nuk Kam, Bet, Ska, Ska1, Shka8, Lorent, Noar
Emrat e motrave:Nuk Kam, Leonita, Elsaida, Haxher, Rina, Erisa, Nuk Kem, Leuarta, Elona, Lorisa, Lorita, Lirona, Hygerta, Blinera, Eriona, Lejla, Maila, Po, Lorena, Learta, Riana, Anesa, Jo Skam Moter Binjake, Erda, Nejla
Facebook:

+/- 605 Leart's në Facebook. Pozicioni #49191
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 5 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Leart


Leart ( 11 vjeç) 2017-09-22
Jo
Leart ( 6 vjeç) 2018-01-01
Jo
Leart ( 3 vjeç) 2018-01-22
Dua ta di cfar kuptimi ka
Leart 2018-02-03
Dua te ma tregoni kuptimin e emrit tim
Learta ( 3 vjeç) 2018-02-23
Kuptimi emnit
Leart ( 17 vjeç) 2018-05-01
eshte shume i mire
Lear ( 5 vjeç) 2018-05-14
qka do te thot emri lear
Leart ( 12 vjeç) 2018-10-09
Na tregoni kuptimin e emrit Leart ju lutemi
Liard ( 3 vjeç) 2018-10-19
Din ndokush kuptimin e emrit liard
Learta ( 18 vjeç) 2020-01-03
domethenien e emrit ju lutem
Selman ( 16 vjeç) 2020-05-15
qfar domethenje ka
Leart 2020-07-26
Ko
Leart ( 9 vjeç) 2020-10-08
I bukur me pelqen
Lear ( 100 vjeç) 2020-12-18
Emer modern dhe i leht per tu then

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leart? Voto për emrin tënd