Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Laurita

Është emri yt Laurita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leart, Lard, Luerd, Lerato, Lorette, Laird, Liewert, Loewert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lauretta, Laureta, Loreta, Lorita, Lerida, Lorda, Larita, Loretta
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Hana
Facebook:

+/- 2065 Laurita's në Facebook. Pozicioni #20040
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga LauritaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laurita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laurita? Voto për emrin tënd