Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorita

Është emri yt Lorita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leart, Lard, Luerd, Lerato, Lorette, Laird, Liewert, Loewert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lauretta, Laureta, Loreta, Laurita, Lerida, Lorda, Larita, Loretta
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Lita
Emrat e vëllezërve:Qlirim
Emrat e motrave:Loresa
Facebook:

+/- 2070 Lorita's në Facebook. Pozicioni #20007
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Lorita


Lorita ( 18 vjeç) 2018-10-01
E dua emrin tim shummm

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorita? Voto për emrin tënd