Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lerato

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lerato.
Është emri yt Lerato? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dashuri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leart, Lard, Luerd, Lorette, Laird, Liewert, Loewert, Luurd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lauretta, Laureta, Loreta, Lorita, Laurita, Lerida, Lorda, Larita
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14530 Lerato's në Facebook. Pozicioni #4381
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LeratoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lerato? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lerato? Voto për emrin tënd