Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Laureta

Është emri yt Laureta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leart, Lard, Luerd, Lerato, Lorette, Laird, Liewert, Loewert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lauretta, Loreta, Lorita, Laurita, Lerida, Lorda, Larita, Loretta
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Leta, Lali, Lal
Emrat e vëllezërve:Lorent, Laurent, Gerd, Let, Visar, Gramos, Jo, Luan
Emrat e motrave:Agnesa, Lina, Aurora, Jo, Learta, Leuarta, Leonita
Facebook:

+/- 930 Laureta's në Facebook. Pozicioni #36034
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat
Komente nga Laureta


Laureta ( 17 vjeç) 2019-03-02
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laureta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laureta? Voto për emrin tënd