Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Laurent

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Laurent.
Është emri yt Laurent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:laureati
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Laurente, Laurindo, Laurentiu, Loránd, Laiurenty, Lourant, Lóránd, Lorante
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorent, Lorinda, Lourentia, Laurinda, Larunda, Laurentia, Larentia, Larinda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Lenti
Emrat e vëllezërve:Leon
Emrat e motrave:Laureta
Facebook:

+/- 28625 Laurent's në Facebook. Pozicioni #2552
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat me 7 shkronja - Top 100 Swahilian emrat - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Laurent


Laurent ( 17 vjeç) 2015-10-21
Jo dua kuptimin e emrit tim se qfar dote thot
Laurent ( 17 vjeç) 2015-10-21
Jo dua kuptimin e emrit tim se qfar dote thot
Laurent ( 6 vjeç) 2016-03-10
laurent a eshte emer shqiptari apo jo
Lorent 2019-12-14
Qfar kuptimi ka emri lorent

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laurent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laurent? Voto për emrin tënd