Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lauren

Është emri yt Lauren? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Laurentius
Variante:Laurean, Lorene
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Leron, Loren, Lorin, Loryn, Laren, Louren, Louron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorian, Lorna, Lorien, Laurena, Loreana, Larena, Loriana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 227 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 145 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 143 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 141 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 204 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 203 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 897280 Lauren's në Facebook. Pozicioni #100
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1943
Komente nga LaurenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lauren? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lauren? Voto për emrin tënd