Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Loran

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Loran.
Është emri yt Loran? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:laureati
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lorenzo
Djem me tinguj të ngjashëm:Leron, Loren, Lorin, Loryn, Laren, Louren, Louron, Lirim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorian, Lorna, Lorien, Laurena, Loreana, Larena, Loriana
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Lani, Lori
Emrat e vëllezërve:Jonis, Jo
Emrat e motrave:Aulona, Jo
Facebook:

+/- 3590 Loran's në Facebook. Pozicioni #13237
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1918
Komente nga Loran


Loran ( 3 vjeç) 2016-09-06
Jo
Loran ( 3 vjeç) 2016-09-06
Jo
Loran ( 10 vjeç) 2017-01-15
Jo
Loran ( 14 vjeç) 2017-01-15
Jo
Loran ( 10 vjeç) 2017-01-15
Jo
Loran ( 24 vjeç) 2019-07-06
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Loran? Voto për emrin tënd


Është emri yt Loran? Voto për emrin tënd