Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lorenzo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lorenzo.
Është emri yt Lorenzo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:laureati
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Laurentius
Variante:Loran, Loryn
Djem me tinguj të ngjashëm:Lorenz, Laurence, Lorenc, Lawrence, Lorens, Lawerence, Lorence, Laurenz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorènza, Laurencia, Leurinice, Louwerensje, Laurenzia, Lauranse, Lorensia, Lauwerensje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 96 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 88 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 87 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 71800 Lorenzo's në Facebook. Pozicioni #1225
Kategoritë:Emrat romantike - Emrat Spanjisht - Emrat me 7 shkronja - Top 100 italian emrat - Popullore fa emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Popular emrat boy italiane 2008 - Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga LorenzoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorenzo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorenzo? Voto për emrin tënd