Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lawrence

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lawrence.
Është emri yt Lawrence? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:laureati
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Laurence
Variante:Larenzo, Lawrencia, Lornell, Louis
Djem me tinguj të ngjashëm:Lorenz, Laurence, Lorenc, Lorens, Lawerence, Lorence, Laurenz, Laurens
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorènza, Laurencia, Leurinice, Louwerensje, Laurenzia, Lauranse, Lorensia, Lauwerensje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 202480 Lawrence's në Facebook. Pozicioni #505
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga LawrencePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lawrence? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lawrence? Voto për emrin tënd