Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Louis

Është emri yt Louis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lawrence
Variante:Clovis, Gino, Lou, Louella, Louisa, Louise, Lowieke, Luis, Λουιζα
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Lucka, Luigi, Lucio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 199 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 95 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 95 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 94 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 170 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 169 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 226025 Louis's në Facebook. Pozicioni #452
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Po emrat boy - Popullore turk emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore indonezian emrat boy - Top 100 Afrikës së Jugut emrat
Komente nga LouisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Louis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Louis? Voto për emrin tënd