Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lis.
Është emri yt Lis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për zot
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie, Luz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elsa, Dorina
Facebook:

+/- 9860 Lis's në Facebook. Pozicioni #5991
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore danez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga LisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lis? Voto për emrin tënd