Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lucia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lucia.
Është emri yt Lucia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ndriçim
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lucius
Variante:Cie, Luce, Lucetta, Lucette, Luci, Luciana, Lucie, Lucienne, Lucila, Lucy, Luus
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Luisa, Lexi, Lois, Lucie, Luz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 442 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 315 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 314 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 310 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 416 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 405 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 82255 Lucia's në Facebook. Pozicioni #1103
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 italian emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga LuciaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucia? Voto për emrin tënd