Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luisa

Është emri yt Luisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Louise
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Lexi, Lois, Lucie, Luz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 174 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 125 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 123 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 124 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 168 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 169 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 58990 Luisa's në Facebook. Pozicioni #1458
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga LuisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luisa? Voto për emrin tënd