Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luka

Është emri yt Luka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lucas
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi, Lucio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 112 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 65 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 101 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 102 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22485 Luka's në Facebook. Pozicioni #3091
Kategoritë: - Emrat e shkurtër - Top 100 lituanez emrat - Emrat popullore Twente - Emrat e Amerikës Latine - Popullore fund emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga LukaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luka? Voto për emrin tënd