Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luca

Është emri yt Luca? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lucas
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Leis, Louis, Lucka, Luigi, Lucio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 265 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 160 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 159 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 160 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 247 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 247 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 37055 Luca's në Facebook. Pozicioni #2069
Kategoritë: - Emra italiane - Emrat romantike - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Top 100 italian emrat - Top 100 hungarez emrat - Emrat popullore Twente - Popullore rumun emrat boy - emrat Boy përfundon në A
Komente nga LucaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luca? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luca? Voto për emrin tënd