Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luis

Është emri yt Luis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Louis
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi, Lucca
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 285 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 216 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 214 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 210 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 272 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 269 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Marcela, Elina, Samanta
Facebook:

+/- 446550 Luis's në Facebook. Pozicioni #241
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat Portugalisht - Popullore Po emrat boy - Top 100 spanjisht emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga LuisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luis? Voto për emrin tënd