Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Liza

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Liza.
Është emri yt Liza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elizabeth Liza Minnelli
Variante:Lize
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie, Luz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo, Leze, Shefka, Lizuzua, Po, Liski
Emrat e vëllezërve:Blendi, Genti, Zef, Gjergj, Ndue, Gjon, Adonis, Eduard, Tomi, Besart
Emrat e motrave:Pashke, Dila, Antigona, Bejaze, Mariana, Nuk Kam, Paola, Antonet, Blerta
Facebook:

+/- 136625 Liza's në Facebook. Pozicioni #727
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore turk emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje
Komente nga Liza


Liza ( 53 vjeç) 2016-04-17
Eshte shume emer i bujur dhe i perhapur ne mbare bote.
Liza ( 12 vjeç) 2019-06-06
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liza? Voto për emrin tënd