Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tomi

Është emri yt Tomi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm
Vlerësimi:
4.5/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Helga, Liza
Facebook:

+/- 15935 Tomi's në Facebook. Pozicioni #4075
Kategoritë:Emrat japoneze - Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga TomiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tomi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tomi? Voto për emrin tënd