Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tian

Është emri yt Tian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie, Tino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm
Vlerësimi:
5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Tiara
Facebook:

+/- 11240 Tian's në Facebook. Pozicioni #5390
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Popullore slloven emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga TianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tian? Voto për emrin tënd