Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Tien

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Tien.
Është emri yt Tien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hubrecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie, Tino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm
Vlerësimi:
4/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Po Amelia
Facebook:

+/- 14665 Tien's në Facebook. Pozicioni #4347
Kategoritë:Emrat Vietnamisht - Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga TienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tien? Voto për emrin tënd