Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tom

Është emri yt Tom? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Thomas
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tim, Tommie, Tino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Tâm, Tania
Vlerësimi:
4.5/5
yje 282 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 105 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 103 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 102 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 246 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 241 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Erona
Facebook:

+/- 1486600 Tom's në Facebook. Pozicioni #41
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Top 100 holandez emrat - Popullore fund emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy
Komente nga TomPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tom? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tom? Voto për emrin tënd