Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tiana

Është emri yt Tiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Tatiana.
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm, Tania
Vlerësimi:
5/5
yje 190 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 109 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 108 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 108 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 168 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 170 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Endrit, Ilir, Alban
Emrat e motrave:Eliza, Erza
Facebook:

+/- 34660 Tiana's në Facebook. Pozicioni #2166
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Tiana


Tiana ( 6 vjeç) 2019-04-02
esht emri me e bukur nga emrat
Tiana ( 6 vjeç) 2019-04-03
esht emri me e bukur nga emrat

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tiana? Voto për emrin tënd