Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tuan

Është emri yt Tuan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie, Tino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm
Vlerësimi:
4.5/5
yje 63 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 58 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 57 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Loris
Emrat e motrave:Gresa
Facebook:

+/- 32065 Tuan's në Facebook. Pozicioni #2316
Kategoritë:Emrat Vietnamisht - Emrat e shkurtër - Popullore turk emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore vietnamisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikane në vitin 1983
Komente nga TuanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tuan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tuan? Voto për emrin tënd