Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Aurora

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Aurora.
Është emri yt Aurora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Aure
Djem me tinguj të ngjashëm:Ario, Ara, Arie, Ary, Aryo, Are, Ari, Arrio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aria, Arya, Aura, Aira, Awura, Ayra, Aarya, Aurea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Jo, Rora, Lola, Po, Aura, Lolë, Tortë, Auro, Rori, Ror, Arora, Au, Lolit
Emrat e vëllezërve:Arbnor, Jo, Ardit, Olti, Liridon, Laureta, Ereza, Abidin, Nuk Kam, Arsen, Albatrit, Skom, Reis, Eris, Alban, Ilirik, Albert, Ilirjon, Burim, Agon, Lebdrit, Ledrit, Popo, Auron
Emrat e motrave:Jo, Rinesa, Alea, Bora, Migena, Arjeta, Skom, Artemisa, Rita, Laura, Nuk Kam, Aulona, Aurela, Aurita, Artiola, Fiona, Joana, Adea, Aurina, Arta, Rovena, Eliana
Facebook:

+/- 48000 Aurora's në Facebook. Pozicioni #1704
Kategoritë:Emra latin - Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Top 100 italian emrat - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 norvegjez emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore fund emrat vajzë
Komente nga Aurora


Aurora ( 28 vjeç) 2016-07-31
Jo
Aurora ( 34 vjeç) 2017-01-03
Kuptimin e mrit tin
Aurora ( 13 vjeç) 2017-01-18
Aurora emer i shqipes
Aurora ( 24 vjeç) 2017-01-28
Rrezja e pare e diellit
Aurora ( 18 vjeç) 2017-05-27
Jo
Aurora ( 99 vjeç) 2017-07-01
fhsiykm nb
Aurora ( 23 vjeç) 2017-07-10
I pelqen gjdo kuj ne degjimin e par
Aurora ( 14 vjeç) 2017-10-02
I bukur, I veçantë,kuptimplotë etj.
Aurora ( 17 vjeç) 2017-11-07
Emri me pelqen shume
Aurora ( 19 vjeç) 2019-12-29
Emër shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aurora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aurora? Voto për emrin tënd